Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Przemyslowe-Zachodniopomorskie.com - Poliwinylowe | FARBY antykorozyjne, FARBY ognioochronne, FARBY do betonu - w zachodniopomorskim Szczecin Koszalin Słupsk Świniujście | BALTIC Farby-Przemyslowe-Zachodniopomorskie.com
">

Farby Poliwinylowe


1. 14841 Barivinyl HB Finish

Jednokomponentowa farba podkładowa/nawierzchniowa (gruntoemalia) winilylowo-alkidowa o przyspieszonym schnięciu. Może być aplikowana jednowarstwowo na grubości nawet do 80 ?m.

ZASTOSOWANIE: Doskonała antykorozyjna farba do aplikacji bezpośrednio na stal i odpowiednio przygotowane powierzchnie galwanizowane jako nawierzchniowa dla farb winylowych, alkidowych i chlorokauczukowych oraz większość odpowiednio przygotowanych powłok przemysłowych lub beton. Najczęściej stosowana do systemów antykorozyjnych morskiego i przemysłowego zagrożenia środowiskowego.

Karta produktu:  pdf


Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings