Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Przemyslowe-Zachodniopomorskie.com - Farby Ogniochronne | FARBY antykorozyjne, FARBY ognioochronne, FARBY do betonu - w zachodniopomorskim Szczecin Koszalin Słupsk Świniujście | BALTIC Farby-Przemyslowe-Zachodniopomorskie.com
">

Farby Ogniochronne Zachodniopomorskie

PRZEMYSŁOWE FARBY OGNIOOCHRONNE ZACHODNIOPOMORSKIE

farba_ognioochronnaFirma BALTIC Polska Zachodniopomorskie w dystrybucji na całe województwo zachodniopomorskie (Szczecin, Stargard Szczeciński, Goleniów, Kamień Pomorski, Świnoujście, Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Szczecinek, Świdwin, Połczyn Zdrój, Wałcz, Wolin, Łobez, Gryfino, Pyrzyce, Chojna i inne..)  posiada w swojej ofercie farby ogniochronne

Ogień jest jednym z elementów, które mogą zagrozić bezpieczeństwu osób, w szczególności zgromadzonych w miejscach publicznych kinach, teatrach, galeriach, w salach targowych ekspozycyjnych.

Niestety zdarzyło się, że kiedy w miejscach tych wybuchł pożar, nie wszystkim udało się uratować. Jest więc rzeczą istotną, żeby móc zyskać na czasie, spowolnić płomienie, żeby dać możliwość ewakuacji ludzi z lokali.

Farba ogniochronna jest farbą puchnącą wyprodukowaną do ochrony konstrukcji metalowych, których odporność na płomienie powinna być zwiększona.

farba_ognioochronna_duze

W przypadku pożaru i wystąpienia temperatury 200°C/250°C, farba zmienia się na powierzchni, na której została położona w pianę (puchnie) o bardzo zwięzłej strukturze, która znacząco zmniejsza przepływ ciepła w materiale, opóźnia wzrost temperatury i utratę właściwości nośnych.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę.

Realizacja dostawy farb do naszych Klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego odbywa się w przeciągu 24 godzin. Farby dowozimy do Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Goleniowa, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia, Gryfic, Kołobrzegu, Koszalina, Słupska, Szczecinka, Świdwina, Połczyna Zdrój, Wałcza, Wolina, Łobza, Gryfina, Pyrzyc, Chojny i innych...

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings